Juostelė


Pradinių duomenų failas:
juostele.in  
Rezultatų failas:
juostele.out  
Laiko apribojimas:
1 s.  
Atminties apribojimas:
16 Mb.  

Užduotis

Nelengvas nykštukų gyvenimas! Jūs manot, Kalėdų Senelis pats pakuoja dovanas? Pakuoja nykštukai… O kas tas dovanas renka, perka? Irgi nykštukai… Žodžiu, kartą man pasakė vienas pažįstamas nykštukas: Jis mano, kad jei mūsų daug, tai reiškia, jog mums galima užkrauti BET KIEK darbo, ir viskas čia gerai. Ne, bet šiaip nykštukai nesipyksta su Kalėdų Seneliu.

Neseniai Jis skyrė tokią užduotį nykštukams: iš įvairių atlikusių dovanų pakavimo juostelių atkirpti K vienodo ilgio gabalų. Kalėdų Senelis paprašė, kad šios atkarpos būtų kuo ilgesnės (bet visos vienodo ilgio).

Būdami truputį tingūs, nykštukai nesiėmė darbo visą savaitę, ir užduočiai atlikti liko vienintelis vakaras. Nors nykštukai labai meistriškai karpo dovanų pakavimo juosteles, šį kartą jiems visiškai neaišku, į kokio gi ilgio gabalus reikia sukarpyti turimas juosteles. Nykštukai visiškai pasimetę.

Jūs turite padėti jiems! Parašykite programą, kuri rastų, kokį didžiausią ilgį L galima pasirinkti, kad iš nykštukų turimų juostelių būtų galima atkirpti K tokio ilgio gabalų.

Pradiniai duomenys

Pirmoje pradinių duomenų failo eilutėje įrašyti du sveikieji skaičiai N ir K (1 <= N, K <= 10 000). Sekančiose N eilučių surašyti visų juostelių ilgiai (po vieną eilutėje). Juostelių ilgiai pateikti metrais (centimetrų tikslumu, su lygiai dviem skaičiais po kablelio). Visos juostelės yra ne trumpesnės negu 1 metras ir neilgesnės negu 100 kilometrų.

Rezultatai

Rezultatų failo pirmoje eilutėje įrašykite didžiausią ilgį L, koks tik gali būti pasirinktas nykštukų. Kaip ir pradiniai duomenys, rezultatas turi būti pateiktas metrais, centimetrų tikslumu, su lygiai dviem skaičiais po kablelio.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys Rezultatai
4 11
8.02
7.43
4.57
5.39
2.00

Pastaba

Nors uždavinio pradiniuose duomenyse ir rezultatuose pateikiami skaičiai su kableliu, atsakymą rasti bus lengviau, jei programa dirbs su sveikaisiais skaičiais (centimetrais). Čia tik sakoma po kablelio, iš tiesų programa turi išvesti tašką – toks yra standartinis formatas.